تور تفلیس

تور تفلیس لحظه آخری و ارزان با بهترین قیمت در یکان گشت

تور تفلیس بهترین موقعیت برای سفر به کشور گرجستان است. جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیار ویژه ای در این کشور وجود دارد که برای مسافران بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. کشور گرجستان از لحاظ موقعیت جغرافیایی به ایران بسیار نزدیک است، به همین خاطر مردم این کشور مانند ایرانیان بسیار مهمان نواز و مهربان هستند. در واقع فرهنگ آن ها نیز بسیار شبیه به فرهنگ ایرانیان است.

تور تفلیس، بهترین گزینه سفر برای ایرانیان است. تفلیس، پایتخت کشور گرجستان، از جمله شهرهای زیبا و پرشکوه این کشور محسوب می شود و آوازه آن همیشه شنیده می شود. پارک های زیبا و بسیار جذابی در شهر تفلیس وجود دارند که شما می توانید لحظات بسیار خوبی را در این شهر زیبا به همراه عزیزانتان سپری کنید. گرجستان کشور خیلی بزرگی نیست ولی تعداد جاذبه های دیدنی این کشور بسیار متعدد است. بنابراین برای سفر گزینه انتخابی بسیار مناسب و ایده آلی خواهد بود. یکی از بهترین مزیت های سفر به تفلیس، دریاچه های رویایی و زیبای آن است که شما می توانید با استفاده از قایق از آرامش و جلوه های زیبای این دریاچه ها استفاده کنید. مجسمه های بسیار قدیمی و باشکوه از حکومت های قبلی در این شهر برجای مانده است که هر کدام مظهر آیین و پیام خاصی است. تفلیس از هر نظر بهترین انتخاب برای سفر است زیرا کمتر شهری پیدا می شود که این همه جاذبه های خاص و دیدنی داشته باشد.

تورهای ارائه شده توسط یکان گشت

 • تور تفلیس 3 شب و 4 روز
 • تور تفلیس 4 شب و 5 روز
 • تور تفلیس 5 شب و 6 روز
 • تور تفلیس 6 شب و 7 روز
 • تور تفلیس7 شب و 8 روز

خدمات تور تفلیس یکان گشت

 • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی تفلیس)
 • بلیط اتوبوس (در صورت سفر زمینی)
 • رزرو هتل تفلیس
 • ترانسفر فرودگاهی
 • تور لیدر
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری

قیمت تور تفلیس

بدون شک، تور تفلیس یکی از محبوب ترین تورهای مسافرتی است که افراد می توانند با هزینه بسیار کم از مزایای این سفر استفاده نمایند. تور مسافرتی تفلیس، یک سری امکانات و ویژگی های بخصوص دارد که در تعیین قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود. بر همین اساس برای تعیین دقیق هزینه های سفر به گرجستان باید پارامتر های متعددی را مشخص کرد. شهر مقصد در گرجستان در تعیین قیمت تور مسافرتی تاثیر دارد برای مثال قیمت سفر به مقصد باتومی با قیمت سفر به تفلیس با یکدیگر فرق می کند. انتخاب هتل و امکانات آن از دیگر عواملی است که به صورت مستقیم باعث افزایش مخارج سفر شما خواهد شد.

امروزه هتل های متنوع با امکانات بسیار خاص و مدرن در شهرهای گرجستان وجود دارند البته در صورت لزوم می توانید هتل های معمولی و متوسط را نیز برای سفر خود انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که سفر با تور تفلیس به طور کلی باعث کاهش مخارج هزینه های شما خواهد شد، در حالی که اگر به تنهایی و بدون تور به این شهر سفر کنید باید هزینه های بسیار بیشتری را پرداخت کنید.

انواع آفر تور تفلیس

مسافران با استفاده از آفرهای تور تفلیس، برای سفر به کشور گرجستان می توانند هزینه کمتری پرداخت کنند. آفرهای مختلفی برای سفر به گرجستان برای مسافران در نظر گرفته می شود. یکی از بهترین آفرهای موجود مربوط به تور لحظه آخری تفلیس است که شما می توانید در بهترین هتل ها اقامت داشته باشید و هزینه کمتری را پرداخت کنید.

مسافران حتی در زمان تعطیلات و یا در فصل تابستان نیز می توانند از آفرهای تور تفلیس استفاده کنند و از مزایای آن لذت ببرند. بیشتر افراد از مسافرت لذت می برند و بدون شک سفر به خارج از کشور، تجربه بسیار دلچسبی برای مسافران خواهد بود. حال اگر بتوان با استفاده از آفر های تور مسافرتی، مخارج سفر را به حداقل رساند آنگاه لذت سفر به گرجستان چند برابر خواهد شد.

تور تفلیس لحظه آخری

تور لحظه آخری برای مسافران انتخاب بسیار مناسب و ایده آلی است زیرا مسافران برای تور لحظه آخری، هزینه کمتری را پرداخت خواهند کرد، در حالی که کیفیت سفر آن ها دچار تغییر نخواهد شد. قیمت تور لحظه آخری در فصول مختلف سال متفاوت است. بر همین اساس نمی توان گفت که تور لحظه آخری، ارزان ترین تور مسافرتی تفلیس است. برای سفر در فصل تابستان معمولاً درصد تخفیف تور لحظه آخری تفلیس چندان تفاوتی با تور تفلیس عادی نخواهد داشت.

توجه داشته باشید که در برخی از فصول سال، تعداد گردشگران به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند.  بر همین اساس آژانس های مسافرتی برای تکمیل ظرفیت های خالی و باقی مانده این امکان را برای گردشگران فراهم می کنند تا در لحظات آخر و نزدیک سفر، تور تفلیس را با قیمت بسیار کمتری رزرو کنند و از امکانات و تجهیزات ویژه سفر با هزینه کمتر بهره مند شوند.

مسافران می توانند با پرداخت هزینه کمتر از تور لحظه آخری تفلیس استفاده کنند و از سفری دلچسب و به یاد ماندنی لذت ببرند. یکی از نکات مهم و ضروری در مورد تور لحظه آخری تفلیس این است که نوع هتل و امکانات سفر مسافران تغییری نخواهد کرد و افراد می توانند از سفری باکیفیت و درجه یک استفاده کنند.

نکات مهم در خرید تورهای لحظه آخری تفلیس

یک سری نکات و مطالب در مورد خرید تور تفلیس لحظه آخری وجود دارد که دانستن آن ها به شما کمک می کند تا در زمان مناسبی به کشور گرجستان سفر کنید و مخارج سفر خود را کاهش دهید. یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در برخی از زمان ها، تعداد مسافران گرجستان کاهش پیدا می کند. برهمین اساس امکان خرید بلیط لحظه آخری برای مسافران فراهم است. هرچه به زمان پرواز و سفر نزدیک تر باشیم، آنگاه ممکن است درصد تخفیف تور لحظه آخری افزایش پیدا کند و راحت تر بتوانید به گرجستان سفر کنید.

مسافران بهتر است بودجه مشخصی را برای سفر به گرجستان کنار بگذارند زیرا به کمک بودجه راحت تر می توان برای خرید تور تصمیم گیری کرد. حتماً قبل از خرید تور، از زمان های خلوت سال اطلاع کافی داشته باشید زیرا هرچه تعداد گردشگران بیشتر باشد، آنگاه هزینه خرید بلیط و تور مسافرتی افزایش پیدا خواهد کرد.

تور هوایی تفلیس

سفر با تور هوایی تفلیس، بسیار آسان تر و راحت تر از تور زمینی خواهد بود. مسافران با استفاده از تور هوایی تفلیس در بازه زمانی کمتری به مقصد مورد نظر خواهند رسید و از طولانی شدن مسیر سفر، خسته نخواهند شد.

تور هوایی تفلیس، مزایای بسیار بیشتری برای مسافران دارد ولی قیمت خرید آن اندکی گران تر است. بر همین اساس اگر بودجه شما برای سفر به گرجستان محدود نیست، می توانید از تور هوایی تفلیس لذت ببرید.

تور زمینی تفلیس

گرجستان از نظر موقعیت جغرافیایی، فاصله چندان زیادی با ایران ندارد. بر همین اساس اگر شرایط استفاده از تور هوایی تفلیس را ندارید، می توانید از طریق راه های زمینی به مرز گرجستان وارد شوید. هزینه سفر با تور زمینی تفلیس کمتر از تور هوایی خواهد بود. به همین دلیل افراد زیادی برای سفر به این کشور از تور زمینی استفاده می کنند.

لازم به ذکر است که مسافران از طریق اتوبوس و یا حتی ماشین های شخصی می توانند مسافت سفر به گرجستان را طی کنند و از مرز عبور کنند. طول مدت زمان سفر از شهرهای تهران و تبریز با یکدیگر متفاوت است. از راه زمینی به طور تقریبی 20 ساعت طول می کشد که از تهران به گرجستان برسید.

تور ارزان تفلیس

افرادی که علاقه زیادی به سفر دارند، بیشتر از همه به فکر تهیه تور تفلیس ارزان هستند. امروزه شما می توانید به راحتی از مزایای تور ارزان تفلیس استفاده کنید و به گرجستان سفر کنید. مسافران می توانند در فصل هایی که تعداد گردشگران گرجستان کمتر است، برای سفر به این کشور اقدام کنند. زیرا هرچه شمار گردشگران کمتر باشد، آنگاه هزینه تور تفلیس نیز کمتر خواهد شد.

توجه داشته باشید که نوع هتل و امکانات نیز در هزینه سفر به تفلیس تاثیر مستقیم و چشمگیری می گذارد بنابراین بهتر است با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، هتل های متوسط و کم هزینه تری را انتخاب کنید تا از این طریق شرایط تور ارزان تفلیس را برای خود فراهم کنید. امروزه می توان با انتخاب خطوط هواپیمایی کم هزینه تر، مخارج سفر را به میزان چشمگیری کاهش داد. بر همین اساس مسافران اگر به دنبال تور ارزان تفلیس هستند باید به تمامی این موارد توجه داشته باشند.

مسافران می توانند از طریق اینترنت و به صورت آنلاین، شرایط تور ارزان تفلیس را برای خود فراهم کنند. همچنین می توانند با کمترین هزینه از سفر به گرجستان لذت ببرند و لحظات به یادماندنی و خاصی را در این کشور تجربه کنند. اگر می خواهید برای رفع خستگی و گذراندن اوقات فراغت به خارج از کشور سفر کنید، سفر به تفلیس گزینه مناسبی است.

تور تفلیس از سایر شهرها

یکی از مزایای تور تفلیس این است که مسافران از طریق شهرهای مختلف ایران می توانند به آن سفر کنند زیرا کشور گرجستان به دلیل موقعیت مکانی که دارد به شهرهای مختلف ایران نزدیک است. بنابراین مسافران می توانند از شهرهای دیگر به جز تهران نیز برای سفر به این کشور جذاب و توریستی اقدام کنند. شهرهای بزرگی همچون اصفهان نیز شرایط لازم برای سفر به گرجستان را فراهم کرده اند. مسافران می توانند از طریق شهرهای دیگر مثل مشهد، تبریز و یا حتی شیراز نیز برای سفر به گرجستان اقدام کنند. تهران به دلیل داشتن امکانات بیشتر معمولاً قیمت های بسیار بصرفه تری را برای تور تفلیس به مسافران پیشنهاد می کند. بنابراین هزینه سفر از طریق شهرهای مختلف با یکدیگر برابر نخواهد بود.

ایر لاین های تفلیس

در زیر برخی از ایرلاین های مسیر تهران به تفلیس نام برده شده است.

 • قطر ایرویز (Qatar Airways)
 • فلای دبی (Flydubai)
 • امارات (Emirates)
 • آنادولوجت(AnadoluJet)
 • زاگرس ایر لاین (Zagros Airline)

فرود گاه تفلیس

 • (فرودگاه بین‌المللی تفلیس)Tbilisi International Airport

  جهت رزرو هتل و یا خرید تور با کارشناسان ما در یکان گشت ایرانیان تماس بگیرید.
6LdhFVIgAAAAAN7IfXDD81h2damv4CQHPYrWkrYX