همه تورها

تور ارمنستان

تور ارمنستان لحظه آخری و ارزان با بهترین قیمت در یکان گشت

سفر با تور ارمنستان، تجربه بسیار خوب و دلنشینی برای ایرانیان خواهد بود. ایرانیان می توانند بدون مشکل ویزا از امکانات تور ارمنستان استفاده کنند. کشور ارمنستان، جاذبه های دیدنی بسیار زیادی دارد که شما می توانید اوقات خوشی را آنجا سپری کنید. علاوه بر این آب و هوای این کشور نیز بی نظیر است به همین خاطر انرژی مثبت و بسیار خوبی را به شما منتقل خواهد کرد. کشور ارمنستان، هرساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران است، ایرانیان نیز می توانند به راحتی از جاذبه های دیدنی این کشور استفاده کنند و از تور ارمنستان لذت ببرند. این کشور در تمام فصل های سال، زیبایی خاصی دارد که شما می توانید بر حسب سلیقه در فصول گرم و یا سرد به آنجا سفر کنید و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان تجربه کنید.

شهر ایروان یکی از زیباترین و بزرگترین شهرهای ارمنستان است که شما می توانید از طریق تور ارمنستان از این شهر زیبا دیدن کنید. این شهر مدرن، ویژگی های بسیار خاصی دارد که برای شما جذابیت بسیار ویژه ای خواهد داشت، ساختمان ها و بناهای بسیار فوق العاده ای در این شهر وجود دارند که نظر تمام افراد را به خود جلب خواهد کرد.

تورهای ارائه شده توسط یکان گشت

 • تور ارمنستان 3 شب و 4 روز
 • تور ارمنستان 4 شب و 5 روز
 • تور ارمنستان 5 شب و 6 روز
 • تور ارمنستان 6 شب و 7 روز
 • تور ارمنستان 7 شب و 8 روز

خدمات تور ارمنستان یکان گشت

 • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی ارمنستان)
 • بلیط اتوبوس (در صورت سفر زمینی)
 • رزرو هتل ارمنستان
 • ترانسفر فرودگاهی
 • تور لیدر
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری

قیمت تور ارمنستان

اغلب مسافران پیش از سفر با تور ارمنستان به فکر تخمین هزینه های آن هستند. قیمت تور ارمنستان به پارامترهای مختلفی وابسته است اما به طور کلی هزینه سفر به کشور ارمنستان بسیار مناسب تر از سایر کشورهای خارجی است. علاوه بر این ارمنستان کشور بسیار زیبا و دیدنی است که سفر به آن از جمله خاطرات خوب شما خواهد بود.

ایروان، پایتخت کشور ارمنستان است که هزینه هتل های این شهر در قیمت تور ارمنستان نقش چشمگیری دارد، هر چقدر سطح رفاه و امکانات شما در هتل ها بیشتر باشد آنگاه هزینه مخارج سفر شما نیز به همان نسبت افزایش پیدا خواهد کرد. مسافران می توانند هزینه سفر به ارمنستان را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند، تنظیم کنند و سپس جهت انتخاب نوع هتل تصمیم گیری نمایند.

تنوع هتل های ایروان بسیار زیاد است به گونه ای که شما می توانید هتل های معمولی و یا خیلی لوکس را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، انتخاب نمایید. هتل بلا، یکی از هتل های ارزان قیمت کشور ارمنستان است که امکانات متوسطی دارد و مسافران می توانند با انتخاب این هتل در هزینه سفر خود، صرفه جویی کنند. هتل هایی نظیر هایدی اکسپرس از جمله لوکس ترین هتل های این کشور است که خدمات بسیار ویژه ای را در اختیار مسافران قرار می دهد.

توجه داشته باشید که علاوه بر هتل و مدت زمان اقامت شما در ارمنستان، نوع سفر شما نیز در افزایش مخارج تور ارمنستان، تاثیر گذار خواهد بود. امروزه سفر به ارمنستان از طریق تور هوایی و زمینی، امکان پذیر است، قیمت این سفرها با یکدیگر متفاوت است. به طور کلی هزینه سفر با تور زمینی کمتر از سفر با تور هوایی خواهد بود.

انواع آفر تور ارمنستان

گاه در یکسری شرایط می توان تور ارمنستان را با هزینه کمتری تهیه کرد. برای مثال معمولا هزینه سفر به  ارمنستان در فصول سرد سال، ارزان قیمت تر از سایر فصل ها است البته در فصل های گرم سال نیز می توانید با توجه به شرایط خود دنبال تور ارزان ارمنستان باشید و از آفر های تور ارمنستان استفاده کنید.

مسلماً خرید تور ارمنستان در زمان تعطیلات مثل عید نوروز برای مسافر بسیار گران تمام خواهد شد. بنابراین اگر به فکر آفرهای تور کشور ارمنستان هستید، بهتر است در زمان های مناسب اقدام نمایید.

امروزه بهترین راه سفر به ارمنستان، استفاده از تور است زیرا سفر با تور لذت بسیار بیشتری برای فرد خواهد داشت. علاوه بر این، هزینه و مخارج سفر به کمک تور بسیار به صرفه تر از شرایط عادی، خواهد بود. هنگام استفاده از تور ارمنستان نیز با توجه به نوع سفر و میزان امکانات هتل، می توانید هزینه سفر خود را مدیریت کنید و با کمترین هزینه، لحظات خوشی را در ارمنستان سپری کنید.

تور ارمنستان لحظه آخری

گاه در برخی از موارد به دلیل عدم فروش تمامی بلیط ها و باقی ماندن ظرفیت خالی، این امکان برای مسافران فراهم می شود که با مبلغی بسیار پایین تر نسبت به خرید تور لحظه آخری اقدام کنند. گاه کاهش قیمت تور تنها شامل قیمت بلیط می شود اما گاه حتی ممکن است قیمت تمام پکیج تور مسافرتی ارمنستان کاهش چشمگیری داشته باشد.

تور لحظه آخری برای مسافرت انتخاب بسیار خوبی است زیرا مخارج سفر کاهش چشمگیری پیدا می کند. تورهای لحظه آخری معمولاً طرفداران بسیار زیادی دارند، بر همین اساس خیلی زود تعداد ظرفیت های باقی مانده پر خواهد شد. بنابراین اگر قصد خرید تور ارمنستان دارید، برای تهیه تور لحظه آخری باید سریعاً اقدام کنید.

افرادی که می خواهند با کمترین بودجه به کشورهای خارجی سفر کنند، بهتر است به فکر رزرو تورهای آخرین لحظه باشند. خرید این بلیط ها در هر زمانی به نفع مسافر است زیرا می تواند با هزینه بسیار کمتری از جاذبه های دیدنی کشورهای خارجی استفاده کند.

لازم به ذکر است که اگر بودجه خیلی کمی برای سفر به کشورهای خارجی در اختیار دارید، می توانید علاوه بر تهیه بلیط لحظه آخری به یکسری مسائل ساده ولی مهم دیگری نیز توجه کنید. برای مثال می توانید وعده های غذایی خود را در رستوران های لوکس و شیک نخورید و یا اینکه می توانید در هتل های ارزان قیمت تری اقامت کنید.

نکات مهم در خرید تورهای لحظه آخری ارمنستان

تور لحظه آخری ارمنستان در تعطیلات نوروز، گران قیمت است. در مجموع میزان کاهش قیمت تور لحظه آخری، در زمان تعطیلات چندان به صرفه نیست. بنابراین بهتر است در فصول سرد که تعداد مسافران کمتر است برای رزرو بلیط لحظه آخری ارمنستان اقدام کنید.

توجه داشته باشید که به هنگام رزرو تور لحظه آخری ارمنستان باید به یکسری نکات، توجه ویژه ای داشته باشید. برای مثال مدارک مورد نیاز را برای تحویل به کنسولگری، آماده داشته باشید. مسافران بعد از رزرو تور لحظه آخری ارمنستان می توانند در دقیقه 90 از رفتن به کشور ارمنستان لذت ببرند.

تور زمینی ارمنستان

موقعیت جغرافیایی ارمنستان به گونه ای است که ایرانیان از طریق راه های زمینی و هوایی می توانند به این کشور سفر کنند. ایران و ارمنستان با یکدیگر، مرز مشترک دارند. بر همین اساس از طریق اتوبوس، ماشین، قطار و... نیز می توان به این کشور سفر کرد.

یکی از نکات مهم در مورد تور زمینی ارمنستان، مناسب بودن مخارج آن است. مسافران در طول سفر زمینی به ارمنستان می توانند از کوه و دشت های زیبا در طول مسیر، لذت ببرند. تور زمینی ارمنستان نیز امکانات بسیار ویژه ای در اختیار مسافران قرار می دهد با این تفاوت که هزینه سفر از طریق تور زمینی بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

امروزه برای سفر به ارمنستان حتماً باید تست کرونا مسافران منفی بوده باشد. در غیر این صورت اجازه ورود به کشور به آن ها داده نخواهد شد. مسافران می توانند بلیط رفت و برگشت خود را به کمک تور زمینی ارمنستان به راحتی رزرو کنند، حتی می توانند از هتل های لوکس و جذاب ایروان نیز استفاده نمایند. معمولاً مدت زمان سفر از راه زمینی بسیار طولانی تر از سفر هوایی خواهد بود.

تور هوایی ارمنستان

مسافران می توانند از طریق تور هوایی ارمنستان برای سفر به این کشور اقدام کنند. بدون شک تور هوایی ارمنستان، سفری بسیار راحت و ایده آل برای مسافران خواهد بود. مدت زمان رسیدن به مقصد از طریق تور هوایی کاهش پیدا می کند و افراد زودتر به مقصد می رسند.

معمولاً افراد اگر بودجه سفر آن ها محدود باشد، ترجیح می دهند از روش های زمینی برای سفر به ارمنستان استفاده کنند اما اگر بحث بودجه مطرح نباشد، تور هوایی ارمنستان انتخاب بهتری خواهد بود. قیمت تور هوایی ارمنستان نیز به پارامتر هایی همچون قیمت بلیط، فصل سال، نوع هتل و ... وابسته است.

تور ارزان ارمنستان

سفر با تور ارمنستان بدون شک هزینه سفر را کاهش می دهد زیرا همیشه پرواز ها و یا حتی هتل ها، تخفیفات ویژه ای را برای آژانس های مسافرتی در نظر می گیرند اما اگر هر کدام از این خدمات به صورت جداگانه توسط مسافران انجام گیرد، آنگاه هزینه پرداختی افزایش پیدا خواهد کرد.

تور ارزان ارمنستان بخصوص تور زمینی آن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و برای دوستداران سفر و گشت و گذار، انتخاب بسیار مناسبی است. تور زمینی ارمنستان به کمک قطار و اتوبوس قابل انجام است. تور لحظه آخری نیز یکی از ارزان قیمت ترین موقعیت های سفر به ارمنستان است. تور ارزان ارمنستان دارای امکانات کمتری است اما تور لحظه آخری امکانات تور عادی را با قیمت ارزان تر به دست خواهید آورد.

تور ارمنستان از سایر شهرها

تور ارمنستان از شهر تهران به صورت هوایی و زمینی انجام پذیر است. گاه برخی از افراد برای تور زمینی ارمنستان ترجیح می دهند ک ابتدا با هواپیما به سمت تبریز حرکت کنند و سپس از تبریز به سمت ارمنستان به کمک اتوبوس و یا ماشین حرکت کنند.

لازم به ذکر است که علاوه بر تبریز و تهران، شهرهای دیگر نیز مثل اصفهان، مشهد و ... نیز برای سفر به ارمنستان، شرایط را فراهم کرده اند. بنابراین مسافران برای سفر به ارمنستان از هر کدام از این شهرها که برایشان راحت تر است می توانند اقدام کنند. معمولاً سفر با قطار به ارمنستان همواره با محدودیت های زیادی مواجه است بر همین اساس ممکن است امکان سفر با قطار برای مسافر وجود نداشته باشد.

ایر لاین های تور ارمنستان

سفر هوایی به ارمنستان از طریق ایرلاین های ارمنیا ایر، قشم ای، قطر ، ایر عربیا، فلای دبی و ... انجام میگیرد.

فرودگاه ارمنستان

 • فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ارمنستان

جهت رزرو هتل و یا خرید تور با کارشناسان ما در یکان گشت ایرانیان تماس بگیرید.
6LdhFVIgAAAAAN7IfXDD81h2damv4CQHPYrWkrYX